Türkçe
Türkçe English

Blog

Haberler, makaleler, yenilikler.

TÜRKİYE VE YURT DIŞINA BAYİLİKLER VERİLECEKTİR

TÜRKİYE VE YURT DIŞINA BAYİLİKLER VERİLECEKTİR

11 Ağustos 2018

YALITIMDA POLYESTER ELYAF KEÇE

Ses ve Isı  yalıtım uygulamalarında polyester elyaf keçe kullanımı tüm dünyada artmaktadır. Montlardan, Battaniyelere kadar ısı yalıtımda kullanılan polyester elyaf uzun kullanım ömrü, sudan ve nemden bozulmaması, kaşıntı yapmaması,  çevreci bir ürün olması yanında 0,034 W/mK gibi yüksek bir ısı iletkenlik değerine sahip olması sebebiyle tercih sebebi olmuştur. Polyester elyafın dahada geliştirilerek ısı,ses yalıtım ve mekanik dayanımı arttırılarak Türkiye’de üretilen  IzoBOZZ polyester elyaf keçeler ve bunlardan üretilmiş Feltbi Ürünleri  onlarca kullanım alanı ile hem inşaat hem de fabrikalar için ekonomik, çevreci, güvenilir ve kalıcı ses ve yalıtım ürünüdür.

Neden Keçeyi seçmelisin? Çünkü ses ve ısı yalıtımını aynı anda sağlayan, suda bozulmayan, koku yapmayan, çevreci, kullanıcıya ve uygulamacıya zarar vermeyen, yapıştırıldığı yüzeyin direncini arttıran, güvenilir harika bir üründür.

Binalarda inşaat sırasında temel mantolamada drenaj ve ısı yalıtımı, duvar içlerinde ısı ve ses yalıtımı, şap altı darbe ısı ve ses yalıtımı, parke altında ses ve ısı yalıtımı, çatılarda ısı yalıtımı amacıyla kullanılır.

Bitmiş yapılarda ise çınlama ve yankılanma sorunların çözülmesinde, var olan gürültü ve ısı yalıtım sorunların çözümlerinde etkilidir.

20 Temmuz 2018