AKUSTİK AHŞAP DELİKLİ PANEL -Delikli Ahşap Duvar Panelleri

Akustik delikli ahşap panel, kapalı bir mekânda gürültüyü ortadan kaldıran, yansıtma görevi gören panel türüdür. Akustik paneller ortamlarda akustik düzenleme projelerinde kaliteli ses duyumu sağlamaktadır.

Bir mekânda ses kalitesini korumak ve mekânın içindeki sesi muhafaza edebilmek amacıyla akustik ahşap paneller kullanılabilir. Bu paneller mekânda sesin duvarlara çarptıktan sonra rezonansa uğramamasını sağlamaktadır. Estetik tasarımlarıyla birçok mekânda dekorasyon ürünü olarak kullanılan akustik ahşap paneller delikli ve çizgili olarak tasarlanmaktadır.

Ahşap malzemelerden üretilen akustik paneller MDF ve MDFLam ahşap paneller kullanılarak üretilir. Geniş koleksiyonumuz içinde duvarda ya da tavanlarda kullanabileceğiniz onlarca model bulabilirsiniz. Uygulaması sırasında bir mekandaki akustik talep ve ihtiyaç dikkate alınır. Buna göre ses yutma, ses yansıtma özelliği olan ahşap paneller üzerinde uygun delik delme, slot açma ve akustik kumaş kullanma seçenekleri uygulanabilir.

Akustik Ahşap Panel Çeşitleri 

Yutucu yansıtıcı dekoratif olarak üç grupta toplanırlar.

Akustik Ahşap Panel Ne İşe Yarar?

Akustik ahşap panel bir mekandaki sesin korunmasını ve kaliteli bir ses ortamı oluşturulmasını sağlar. Konferans salonu, toplantı salonu gibi birçok iç mekanda estetik ve şık yapısıyla ana ses yalıtımı malzemesi olarak kullanılabilir.Kullanım amacına göre mekandaki sesi yutma ya da yansıtma görevi görebilir. Akustik ahşap panel yalıtım malzemesine destek olarak MDF-Lam’dan oluşur. Bu ürünler tamamen doğal kaplamalı yapısıyla retro ve modernliği aynı anda sunar.Tercihe bağlı olarak akustik ahşap paneller cilalı ve lake boyalı şekilde de uygulanabilmektedir. Paneller kullanıldığı ortamda eko ve yankı gibi sesleri engeller. Bunun yanında dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Sizler için onlarca modeli istediğiniz renkte üretiyoruz.

Akustik Ahşap Panel Kullanım Alanları

Akustik ahşap panel geniş bir kullanım alanı olan bir dekorasyonu ürünüdür. Hem ev dekorasyonunda hem kamu ve özel kurum dekorasyonunda hem de ofis dekorasyonunda kullanılabilir. Toplantı salonlarında, konferans salonlarında, ofislerde, kongre salonlarında, telekonferans salonlarında, düğün salonlarında, organizasyon alanlarında ses yalıtımı ve dekorasyon amacıyla uygulanabilecek bir üründür.Sinema salonlarıyla birlikte evin küçük bir odasında akustik amaçlı olarak da kullanılabilmektedir. Derzli ve delikli modellere sahip akustik ahşap panel çeşitleri sesi soğurmayan yapıya sahiptir ve sesin belirli bir miktarını yuttuktan sonra doğru yöne kaliteli olarak yansımasına yardımcı olur.Delikli ahşap panellerde üzerine belirli mesafelerle delikler açılır ve böylece panellerin akustik özelliği kazanması sağlanır.Bu panelleri duvarlarda ve tavanlarda özel olarak tasarlanan modelleriyle kullanabilirsiniz. Kapalı ortamlarda gürültüyü ortadan kaldırır ve yansıtarak akustik düzenlemeyi sağlar ve kaliteli bir ses duyumu ortaya çıkarır.

AKUSTİK AHŞAP DELİKLİ PANEL m2 FİYATLARI

Acoustic ahşap delikli panel,akustik ahşap yansıtıcı paneller,akustik ahşap dekoratif panel fiyatları desen,renk ve kullanılacak kaplama malzemesine göre değişmektedir. Siz tasarlayın biz yapalım. Çalışanlarınız ve sizler için özel desenler ile çalışırken de görsellik zevkiniz motivasyonunuzu arttırsın. Mekanlarınıza uygun mimari tasarımlarla mekanlarınız canlansın.

Akustik Ahşap Panel delikli derzli linear ahşap duvar tavan panelleri m2 fiyatları Akustik Ahşap Panel  Ödeme Sistemleri

Online tahsilat, e tahsilat, sanal pos, online ödeme sistemleri ile ödemek kolaylaştı. Projelerinize en uygun Akustik Fiyat teklifi almak  için https://www.keceakustik.com/iletisim  teklif formundan veya 0212 2913103 / 0505 3668813 bize ulaşabilirsiniz. Akustik Problemlerinize çözüm önerileri veya Akustik  ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya
İletişim Bilgileri
BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi

Translate »