Dans Salonu Akustiği

RAKİPSİZ

https://www.feltbi.com/wp-content/uploads/2022/04/dans_salon_ses_yalitimi-1280x1080.jpg

Dans salonu Akustiği

Dans salonu akustiği motivasyonu arttırıcı gücü ile uzmanların tavsiye ettikleri dans, salonlarda veya evde kişisel olarak yapılabilir. Ancak mekan veya salon nerede olursa olsun ses yalıtımı konusunda iyi bir şekilde izole edilmesi şarttır. Akustik panel ve akustik duvar kaplamaları kullanılarak  duvarlarda ses yalıtımı sağlanır. böylece dans yapılacak ortamdaki sesin diğer alanlara aktarılması engellenirken aynı zamanda yankı çınlama gibi problemlere  çözüm sunar Dans salonu akustiği  ile büyük oranda seslerin yankılanması ,çınlama engellenerek salonda çalışanlar eğitimlerine daha fazla motive olabilir. Feltbi akustik ve ses yalıtım çözümleri olarak en iyi şekilde gerekli izolasyon işlemlerini yaparak bu konuda müşterilerimize destek oluyoruz.

Dans salonu Akustiği nasıl yapılır?

Öncelikle gerekli incelemeleri yapmak üzere firmamız  dans salonuna giderek gerekli tetkikleri yapmaktadır. Bundan sonraki işlemde ise kullanılacak malzemeler uygun bir şekilde seçilir. Genellikle akustik keçe çeşitleri ve  ses yalıtım keçeleri ile ses yalıtımı ve akustik sağlanır..

Akustik için  kullanılan Felbi Dekoratif keçe özellikleri

Dünyamızı ve gezegenimizi korumak için geri dönüşüm malzemeleri kullanmayı tercih etmeliyiz. Feltbi Isı, Ses ve Deprem Yalıtımı yapan keçe duvar kaplaması ,%100 geri dönüşüm malzemesidir. Kalınlığı 3 mm ve 5 mm , ısı yalıtım değeri 0.037 ,ses yalıtım değeri tuğla + feltbi 42,3 dB, ses problemlerinizde akustik özelliği sayesinde konfor sağlar, malzememiz nefes alır, kanserojen değildir, Oeko-Tex (bebek kıyafetlerinde bulunması zorunlu olan standart) özelliğine sahiptir.

ÖZELLİKLERİ

Antibakteriyaldir, toz tutmaz, zor alevlenici sınıfındadır, su ile temasında yapısında bozulma olmaz, yüksek yapışma mukavemetine sahiptir, uygulama kolaylığı vardır. Uzun ömürlüdür ve Çevre dostudur, darbeye karşı dayanıklıdır. Deprem direnci sağlar. Deprem esnasında duvarlarınızın dağılmasını engeller. Kısa sürede uygulanması ile size zaman kazandırırken ,boya kokusu,toz-toprak ve uzun süren tadilat derdinden kurtulursunuz. Banyo gibi ıslak hacimlerde de fayanslarınızı kırmadan üzerine kullanabilirsiniz.

AVANTAJLARI

Sadece size özel görseller. Hayal ettiğiniz görseli duvarlarınıza yansıtırken hem siz hem de ülkenin ekonomisine yapılan yalıtımın katkısı büyük olur. Enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Uygulama Fotoğraf ve Videolar

  • Fotoğraf
  • Video
İletişim Bilgileri
BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya
İletişim Bilgileri
BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi

Translate »