Düğün Salonu Akustiği

RAKİPSİZ

https://www.feltbi.com/wp-content/uploads/2022/04/1fd29cb2-2d76-4f75-a192-b71779297490-Kopya-1024x598-1.jpg

DÜĞÜN SALONU AKUSTİĞİ

Düğün salonlarına uygulanacak ses yalıtımları temel olarak salonun proje aşamasında yapılmalıdır. Akustik ses yalıtımı ile salonda oluşacak yankılar da engellenebilmekte ve düğün salonlarının yüksek performanslı muhteşem bir akustiğe sahip olması sağlanmaktadır.

DÜĞÜN SALONU AKUSTİĞİ SES YALITIMI

Düğün salonlarına uygulanacak akustik  temel olarak salonun proje aşamasında yapılmalıdır. Salon içerisindeki gürültünün en aza indirilmesi ve ortamdaki akustiğin sağlanarak müziğin, salonun her köşesine eşit şekilde iletilebilmesi için düğün salonu akustiği ses yalıtımı uygulaması yapılmaktadır.

Düğün salonları için uygulanan akustik ; duvar, tavan ve zemin olarak üç farklı şekilde uygulanabilmekte ve malzemelerin kalınlığı ile yoğunluğu istenen performansa göre ayarlanabilmektedir.

Feltbi ve izobozz keçe ürünler ile en ince ve tasarımlarınıza uygun dekoratif çözümler için bizimle iletişime geçiniz.

Düğün Salonu Akustik Ses Yalıtımı Kullanılabilecek Malzemeler Nelerdir?

Etrafı gürültüye maruz bırakmamak,içeride müzik ortamı olacağından dolayı bu seslerin yankılanmasını eko yapmasını engellemek için akustik düzenleme gerekmektedir. Bu akustik düzenlemeler akustik paneller ve akustik ses yalıtım süngerleri ,keçeleri ile sağlanabilir. Akustik sünger çeşitleri piramit, spesiyal, yumurta ve labirent tipleri olmak üzere akustik düzenleme yanı sıra mekanın dekoruna uygun olabilir. Komşularınızı ve çevrenizi rahatsız etmemeniz için ise bariyerli keçeler veya süngerleri kullanabilirsiniz.

https://kecesesyalitimi.com/

Akustik ses yalıtım malzemelerinin farklı renk ve desenlerde oluşu ise mekanın bütünlüğünü bozmadan estetik bir görünüm içerisinde kalmasına olanak tanımaktadır.

 

Detaylı bilgi için 0505 366 88 13 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. 

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Hacim Akustiği Nedir?

Hacim akustiği, işitsel etkinliğin birinci derecede önemli olduğu kongre, konferans ve konser salonları ile, işitsel etkinlik ve görsel etkinliğin bir arada bulunduğu tiyatro, opera, sinema salonları gibi mekanlarda, ses kaynağından çıkan seslerin hacimdeki dinleyicilere nitelik ve nicelik açısından en uygun biçimde iletilmesini sağlar.

Kullanılan malzemeler dekoratif özellikte olup, aynı anda mimari tasarımlar ile size özel mekanlar elde edilmektedir.Farklı renkler,farklı tasarımlar ile mekanlarınız fark edilir.

Düğün salonu akustik ses yalıtımı,Akustik dengeleme yapılırken kullanılan ürünlere ses yalıtımı yapan ürünlerde lamine edilerek aynı zamanda ses yalıtımı da sağlanmaktadır.

Uygulama Fotoğraf ve Videolar

  • Fotoğraf
  • Video
İletişim Bilgileri
BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya
İletişim Bilgileri
BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi

Translate »