Müzik Odası Ses Yalıtımı

RAKİPSİZ

ŞİMDİ MEKANLAR ÇOK AKUSTİK !

https://www.feltbi.com/wp-content/uploads/2022/04/muzik2-320x320.jpg

Müzik odası akustiği

Müzik, her insanın yakın ilgi duyduğu alanlardan biridir. Kimi zaman evlerde müzik için ayrı bir oda oluşturulur ve çalışmalar burada yapılır. Bazen de özel olarak hazırlanan müzik odalarında gerekli eğitimler görülür. Ancak yer neresi olursa olsun müzik odası akustiği olmazsa olmazlardandır.

Müzik odası akustiği ve önemi

Müzik dünyasında başarılı olabilmek için sürekli çalışmaların yapılması gerekmektedir. Bu alanların oluşturulmasında ise dikkat edilmesi gereken önemli detaylar bulunmaktadır. Toplu yaşamın olduğu apartman dairlerinde başkalarını rahatsız etmeden çalışmaları sürdürmek için ses izolasyonunun sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. FELTBİ Akustik olarak bu konuda müşterilerimize en iyi hizmetleri sunarak beklentilerini daha verimli bir şekilde elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

Müzik Odası Akustiği Paneller

Akustik paneller, dekoratif açıdan olduğu kadar ses yalıtımı konusunda da en iyisini sunabilen özelliklere sahiptir. Ahşap veya DEKORATİF KEÇE FELTWALL7 paneller kullanılarak seslerin birbirine karışılmaması sağlanırken çevrede yaşayanların rahatsız olmaması sağlanabilir. Akustik alanında başarılı çalışmalara ev sahipliği yapan FELTBİ Akustik ile alacağınız çözümlerin beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağından emin olabilirsiniz.

35 yıllık mimari deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız, ses yalıtımı ,izolasyon ve akustik konusunda sınırsız malzeme seçenekleriyle ihtiyaç duyulan alanlara uygulama yapmaktadır.

Uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile hizmet alabileceğiniz firmamızın iletişim adresinden ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.

Projelerinize en uygun Akustik Fiyat teklifi almak  için https://www.feltbi.com/iletisim  teklif formundan veya 0212 2913103 / 0505 3668813 bize ulaşabilirsiniz. Akustik Problemlerinize çözüm önerileri veya Akustik  ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Feltbi Dekoratif Keçeler

Feltbi dekoratif keçeler ile yüksek NRC değerleri ,ses yalıtımında başarılı değerleri ile müzik odalarınızda hayalinizde yarattığınız desenleri duvarlarınızda görebilirsiniz.Siz isteyin biz yapalım.

Toz tutmayan,partikül bırakmayan,kokusuz,ısıyı dengeleyen,insan sağlığına zararı olmayan,yüksek yutuculuk değerlerine sahip ürünlerimizle sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Uygulama Fotoğraf ve Videolar

  • Fotoğraf
  • Video
İletişim Bilgileri
BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya
İletişim Bilgileri
BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi

Translate »