https://www.feltbi.com/wp-content/uploads/2022/10/Radyo-Yayin-Odasi-Akustigi-scaled.jpg

Radyo Yayın Odası Akustiği

RAKİPSİZ

https://www.feltbi.com/wp-content/uploads/2022/04/radyo-odasc4b1-ses-yalc4b1tc4b1mc4b1.jpg

Radyo Akustiği

Radyo akustiği müzik ve seslendirme kayıtlarınızda berrak bir ses kalitesi için yapılır. Stüdyo akustik düzenleme ve akustik malzemeler kullanılarak en berrak ses yakalanmaya çalışılır. Dinleyicilerin sesleri anlaması için akustik düzenleme önemlidir.

Radyo Stüdyoları Sert yüzeylerle kaplanmış odalardır. Bu odalar eko ve yankılamanın sık görüldüğü yerlerdir. Yansıyan sesler oda içinde arttıkça ortam içinde kaybolur. Beyin kendini işitme gücüne odaklar ve duyma zorlaşan bir duruma gelir. Akustik ve ses yalıtımı aynı anda yapılmalıdır.

Hatta bazen öyle olur ki kendi sesinden kişi rahatsız olur. Konuşmasına odaklanamaz. İstediği şeyi karşı tarafa aktaramaz.

Feltbi izoBOZZ olarak stüdyodaki gürültü enerjisini azaltmak için yüzen kısımlara %15 ile %25 arasında uygulama yapılır.

Duvar alanı sınırlı yerlere Akustik Asma Tavanlar uygulanabilir. Akustik keçe asma tavanlar panel ,baffle, bulut, küp ,vb gibi şekillerde de olabilir. Rengarenk görünümleri ile tasarımlarınıza hayat verir .Size özel projeler oluşturmanızı destekler.

Radyo akustiği konusunda Projelerinize en uygun Akustik Fiyat teklifi almak  için https://www.feltbi.com/iletisim teklif formundan veya 0212 2913103 / 0505 3668813 bize ulaşabilirsiniz. Akustik Problemlerinize çözüm önerileri veya Akustik  ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
İletişim Bilgileri
BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya
İletişim Bilgileri
BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi

Translate »