https://www.feltbi.com/wp-content/uploads/2022/10/Restaurant-Kafetarya-Akustigi.jpg

Restaurant - Kafetarya Akustiği

VAR MI SESSİZLİK GİBİSİ

https://www.feltbi.com/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2020-10-21-at-21.43.54-2.jpeg

Restaurant Kafeterya Akustiği

Feltbi Akustik olarak restaurant kafeterya akustiği alanında müşterilerimize hizmet verirken kullanılacak malzemelerin en kaliteli ve ses değerlerinin mekan değerlendirme sonuçlarına uygun olmasına özen gösteriyor ve uygulama alanında başarılı sonuçların elde edilmesi için gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Restaurant Kafeterya Akustiği  Sorunları

Son zamanlarda en büyük şikayeti mekan sahiplerinden alıyoruz.Bu restaurant kafeterya akustiği sorunları nelerdir?  Ya içerideki yankı ve gürültüden müşteriler mekanda çok az vakit geçiriyor ya da dışarıya ses çıkıp diğer mekan sahiplerine rahatsızlık veriyor. İşletmeler bunları çözebilmek adına birçok yol deniyor. Hem mekandan az yer kaybetmek hem de kapalı kalma süresini azaltmak için kısa süren uygulamalar tercih sebepleri oluyor.

Restaurant Kafeterya Akustiği Feltbi izoobozz Akustik ürünleri

Sürekli devam eden Ar-Ge çalışmalarımız ile sektöre sertifikasyonlu yeni ürünler kazandırmak için uğraşıyoruz. Tecrübeyi bilimle birleştirip, alanının başarılı ismi olma yolunda Feltbi izobozz Akustik ürünleri ilerliyor. Hizmet kalitesini her geçen gün daha da arttırarak müşterilerine en iyisini sunmaya devam ediyor .Ürün çeşitliliğimizin artması sizler ve bizler içinde sorunların daha kolay çözülmesine yardımcı oluyor. Restaurant kafeterya akustiği için bizlere iletişimden ulaşabilirsiniz.

Restaurant ses yalıtım işlemleri

Hassas çalışmalar gerektiren yankı ve ses yalıtımı işlemleri, uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Hassas çalışmalar gerektiren yankı ve ses yalıtımı işlemleri, uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Feltbi Akustik olarak bu alanda müşterilerimize hizmet verirken kullanılacak malzemelerin en kaliteli ve ses değerlerinin mekan değerlendirme sonuçlarına uygun olmasına özen gösteriyor ve uygulama alanında başarılı sonuçların elde edilmesi için gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Uygulama aşamasında kullanılan bazı malzeme türleri

Baffle, asma tavan, yüzer tavan, akustik keçeler, kumaş paneller,, tavan yalıtımı, zemin yalıtımı, duvar yalıtımı malzemeleri sayesinde en başarılı sonuçlara güven içinde ulaşabiliyoruz.

Sürdürülebilirlik

Bu bilinçle üstümüze düşen tüm sorumluluğun farkındayız.Aynı zamanda sürdürülebilirliğin önemini biliyoruz.Buna uygun ürünler geliştirmeye çalışıyoruz.

Gelecek Nesillere Yaşanabilir Bir Dünya Bırakmayı hedefliyoruz.

https://www.feltbimarket.com/restaurant-ses-yalitimi-akustik

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Uygulama Fotoğraf ve Videolar

  • Fotoğraf
  • Video
İletişim Bilgileri
BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya
İletişim Bilgileri
BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi

Translate »