Skip links

Akustik Faaliyet Alanlarımız

Akustik sektöründe onlarca yıldır yoğun çalışmanın getirmiş olduğu tecrübeler ışığında bizi sektörün lider firmalarından birisi olmaya taşıyan dürüst ve profesyonel kadromuz ile Akustik Keçe üretimi, danışmanlık, ölçüm, projelendirme ve akustik uygulama alanlarında hizmet sunmaktayız.

Keçe üretim ;

Uşakta 80000 m2 lik alanda kurulu fabrikalarımızda her türlü akustik ihtiyacına temel hammadde olarak kullanılan polyester elyaf keçeleri her yoğunluk, kalınlık renk ve formasyonda üretebiliyoruz.

Temel vizyonumuz ; kaliteli, sağlıklı, sürdürülebilir üretim.

Kullandığı enerjinin tamamına yakınını güneş enerjisi panellerinden elde eden fabrikamızda, çeşidine göre %100 e kadar geri dönüştürülmüş Polyester elyaf hammaddeden üretilen Keçe, Keçe Kumaş ve Sert keçe ürünlerimiz kalite ve sürdürülebilirliği aynı anda sunmakta.

Rakiplerimizden ayrıldığımız en önemli nokta uluslar arası akredite sahibi kuruluşlardan aldığımız ; Reach, RoHS, Oeko-Tex, İso, TSE gibi bir çok sağlıklılık ve yararlılık sertifikalarımızdır.

Sürekli yatırımlar ile ürünlerimizi ülkenin en iyi kuruluşlarda testlerden geçirip kusursuzlaştırıyoruz. Bize olan güveninizden güç alarak sağlıklı, sürdürülebilir ve kaliteli çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Akustik Danışmanlık ;

Akustik sertifikalı kadromuz ile bitirmiş olduğumuz yüzlerce başarılı akustik projenin tecrübesini danışmanlık olarak müşterilerimize sunuyoruz.

Danışmanlıktaki en önemli misyonumuzun doğru çözümler üretmeye aracılık olduğuna inancımız ile başlangıcından sonucuna kadar doğru ürün ile doğru çözüm konusunda sizlere hizmet ediyoruz.

Akustik Ölçüm ;

Doğru çözüme ulaşmanın en önemli başlangıcı doğru tespittir. Akustik çözümlerde sorunu doğru tespit edebilmek için ise mutlaka bilgili personel ve doğru teçhizat önemlidir.

Ölçüm sadece sorun tespiti değil, uygulama sonrasında performans değerlendirmesi için de önemli bir unsurdur. Profesyonel çözümler için doğru tespitin önemini biliyor ve bu konuda ihtiyacınız olan tüm bilgiyi size sunmayı taahhüt ediyoruz.

Akustik Projelendirme ;

 

Akustik Projelendirme, bir uygulama yapmadan önceki en önemli adımdır. Projelendirmede aşamasında her adımın doğru atılması kritik önem taşımaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan akustik danışmanlar ve mimarlar sayesinde bu aşamada doğru hizmeti sunabilmek üzere tüm yeterliliğe sahiptir.

Ürün tespitinden, ihtiyaçların belirlenmesine, raporlamadan iç tasarım görsel ve kesitleri hazırlanmasına kadar projelendirmenin her aşamasında size ihtiyacınızdan fazlasını sunuyoruz.

Akustik Uygulama ;

 

Uygulama aşaması projenizin son dokunuşudur ve hem verimlilik hem de kaliteyi tasarımınızla buluşturmada hassasiyetinizin yansımasıdır. Tecrübeli ellere emanet edilen bir uygulama her aşamada size memnuniyet olarak geri döner.

Alanında uzman ustalar kadromuz ve başarıyla bitirilmiş yüzlerce uygulama tecrübesi ile projeniz bizimle emin ellerde.