Biçer Proje İnşaat Dek.San.Tic.Ltd.Şti 1998 yılında Barbaros Biçer tarafından kurulmuştur. 1987 yılından itibaren birçok mimari ve iç mimari projelere imza atmıştır.Günümüzde mimarlık ve inşaat hizmetlerine devam etmektedir.İnşaat ve mimarlık hizmetlerinin yanı sıra ısı,ses yalıtımı yapan ve akustik yönü güçlü olan malzemeler ile ilgili Ar-ge çalışmalarını sürdürmekte ,ülkemize ve dünyaya yeni malzemeler kazandırmak için uğraş vermektedir.

Çağımızın getirdiği koşullara uygun olarak ısı ve ses yalıtımı yapan, geri dönüşüm malzemeleri ile tanışması onu bu konuda yoğun çalışmaya itmiştir. Çevreye ve insana dost,nefes alan,sudan,nemden etkilenmeyen,uzun ömürlü,darbeye ve depreme dayanıklı polyester elyaf keçe ürünlerle inşaat,mobilya ve otomotiv sektörüne yeni bir soluk yeni bir heyecan kazandırmıştır. İzoBOZZ ve Feltbi marka nonwoven polyester elyaf keçe ürünlerin tüm dünyada taşınabilirliğinin artması için bu ürünlerin Türkiye ve yurt dışı Ana Distribütörlüğünü üstlenmiştir. Ürünlerimiz Kazakistan,Özbekistan,Gürcistan,Rusya,İngiltere,Kuveyt,Fas, Cezayir gibi ülkelerde tüm ülke standart testlerini geçerek kullanılmaya başlamıştır. Türkiye’nin haklı gururu olan ürünlerimizi dünya markası olarak da bilinmesini hedeflemektedir. Ürünlerimiz TSE Belgelidir.Tüm testlerimiz TSE tarafından yapılmıştır.Test değerleriyle ürünlerimizin üstün ısı ve ses değerleri saptanmış.İnşaat sektörünün en güvendiği ürünler arasında yerini almıştır.

Şirketimizin en önemli rolü insanları dünyanın sürdürülebilirliğine yardımcı olacak ürünlerimizle tanıştırmak ve bunu yaparken etik, bilimsel ve insani değerlere önem vermektir.Şimdi yaptığımız her çevreci hareket gelecekte dünya için bir umut olacaktır.Gelecek hepimizin geleceğidir.Çevreye ve insana zararı olmayan ürünler kullanarak sürdürülebilirliğin önemini kavramış firmalar geleceğe adlarını büyük harflerle yazdıracaktır. Türkiye’nin %100 yerli olan markaları izobozz ve Feltbi polyester keçe ürünlerimiz ile üstlendiğimiz sorumluluğun farkındayız.Ekip olarak bu sorumluluğa uygun davranarak ,çevremizi de sürdürülebilirlik ve sürüdürülebilir ürünler ile tanıştırmaya çabalıyoruz.

Sizleri Gelecek nesiller ve sağlıklı bir doğa için ürünlerimizle tanışmaya davet ediyoruz.

Anasayfa

https://www.feltbimarket.com/

Talep Formu
close slider

    E-posta ve telefonla bilgilendirilmeyi kabul ediyorum.*
    Gizlilik Sözleşmesi'ni okudum onaylıyorum.*