Endüstriyel Kabinler

Endüstriyel kabinler

sistem üzerinde bulunan etkisi çok büyüktür. Endüstriyel ses yalıtımlı kabinler sistemde bulunan fanların çıkartmış olduğu sesleri merkezinde kesmek ve ortam ses seviyesine sağlanan katkıyı azaltmak için tasarlanmıştır.

Endüstriyel Kabinler mevcut fan yada diğer cihazlara farklı bir etki yaratmaz ve hava emişinde, çıkışında sisteme zorlama getirmez.

Kabinin sisteme kurulumundan sonrada hiç bir şekilde sisteme ekstra bir maliyet getirmemekle birlikte sarf giderleri de bulunmamaktadır.

Kabinin kurulum modüler sistem üzerine odaklıdır ve montaj ve de montaj sistemi çok kolaydır.

Endüstriyel kabin kurulum ve üretim istenilen fanların yada cihazların özelliklerine göre üretim yapılmaktadır.

Endüstriyel Kabin Kullanım Alanları

Ofis yaşam kabini, askeriye nöbetçi kulübesi, güvenlik kabini, bekçi kulübesi ,bilet jeton satış kabini, ekmek büfesi, gazete,kitap,dergi, kaset, çay, yiyecek,içecek, kantini ve büfesi hediyelik eşya hiçek vb. satış büfeleri, deprem, barınma kabini ve vvleri, benzin İstasyonu, site, şantiye, fabrika önlerine güvenlik kontrol kabini, okul, otopark, otoyol, köprü liman hava alanı, gümrük, otogar, fuar alanları için barınma kabinleri, polis, zabıta, askeriye, spor tesisleri için, emniyet, güvenlik kulübesi, taksi durağı, bekleme ve ofis yaşam kabinleri bu gibi alanlarda kontrol, barınma, danışma ve hizmet birimleri için kabinler kullanılabilmektedir.

Dünyamızı ve gezegenimizi korumak için geri dönüşüm malzemeleri kullanmayı tercih etmeliyiz.Feltbi Isı, Ses ve Deprem Yalıtımı yapan keçe duvar kaplaması ,%100 geri dönüşüm malzemesidir.Kalınlığı 3 mm, ısı yalıtım değeri 0.037 ,ses yalıtım değeri tuğla + feltbi 42,3 dB, ses problemlerinizde akustik özelliği sayesinde konfor sağlar,malzememiz nefes alır, kanserojen değildir, Oeko-Tex (bebek kıyafetlerinde bulunması zorunlu olan standart) özellliğine sahiptir, antibakteriyaldir, toz tutmaz, zor alevlenici sınıfındadır, su ile temasında yapısında bozulma olmaz, yüksek yapışma mukavemetine sahiptir, uygulama kolaylığı vardır, uzun ömürlüdür,aynı zamanda geri dönüşüm malzemesidir ve Çevre dostudur, darbeye karşı dayanıklıdır. Deprem direnci sağlar.Deprem esnasında duvarlarınızın dağılmasını engeller. Kısa sürede uygulanması ile size zaman kazandırırken ,boya kokusu,toz-toprak ve uzun süren tadilat derdinden kurtulursunuz. Banyo gibi ıslak hacimlerde de fayanslarınızı kırmadan üzerine kullanabilirsiniz.Hayal ettiğiniz görseli duvarlarınıza yansıtırken hem siz hem de ülkenin ekonomisine yapılan yalıtımın katkısı büyük olur.Enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.Gelecek nesillere sağlıklı ve yaşanabilir bir dünya bırakmanıza yardım eder.

https://www.feltbimarket.com/

ses-yalitimi-diger-urunler-endustriyel-kabinler
  • Talep Formu
    close slider

    E-posta ve telefonla bilgilendirilmeyi kabul ediyorum.*
    Gizlilik Sözleşmesi'ni okudum onaylıyorum.*