Sera ısı yalıtımı günümüz koşullarında en önemli ihtiyaçlardan biridir.Yıl boyu süregelen seralar içinde domatesler,salatalıklar,meyveler veya çiçekler yetiştirilmektedir.

Bitkiler için gerekli iklim şartlarını oluşturmak için,seraların ısı yalıtımı problemlerinin tasarlanıp,uygulanması gerekmektedir. Sera ısı yalıtımı denildiği zaman ,doğru iklim şartlarının hazırlanması ,doğru sera yalıtımının planlanması gereklidir.Seralarda izobozz keçe ile hem kışın hem yazın istenen iklim koşullarını çok rahat sağlarsınız.

Sera ısı yalıtımında diğer önemli bir konuda içeride kullanılacak malzemenin sudan etkilenmemesi ,nefes alma ve nemi dengeleyebilme özelliğine sahip olması gerekmektedir. izobozz keçe ürünlerimiz ile tüm bu kriterleri tek bir ürün ile sağlarsınız.

Ayrıca kışın ve yazın oluşan rüzgarlardan,fırtınalardan kaynaklı pek çok serada maalesef parçalanma görmekteyiz. izobozz keçenin parçalanmaması ve dayanıklı olması sera sahibi dostlarımız tarafından avantaj olacaktır.

Sera ısı yalıtımında %45’e kadar enerji tasarrufu olmaktadır.

İklime bağlı kalmadan ,bütün yıl boyunca korku ve endişe duymadan seracılık yapmak istiyorsanız izobozz keçe önermekteyiz.

Detaylar için İletişime geçiniz.

www.feltbimarket.com
feltbi-seralar-yalıtım
feltbi-seralar-yalıtım
Talep Formu
close slider

E-posta ve telefonla bilgilendirilmeyi kabul ediyorum.*
Gizlilik Sözleşmesi'ni okudum onaylıyorum.*