ŞAP ALTI ISI YALITIMI

ŞAP ALTI ISI YALITIMI

Binanızı soğuktan korumak için şap altı ısı yalıtımı yaptırmanız gerekmektedir.En doğru çözüm şap altında doğru ürünü kullanarak elde edeceğiniz yalıtımdır.

Şap altı ısıl iletkenlik

Şap altında kullanacağınız ürünün ısıl iletkenlik değeri yanı sıra şap altında yaşlandırma testi sonucuna göre bozulmaması ve kullanılabilir kriterlerde olması önemlidir.

izobozz keçeler 0.033 ve 0.039 aralığında ısıl iletkenliğe sahiptir.TSE belgelidir.Şap altı için gereken tüm TSE testleri mevcuttur.Basınç altında sünme gerektiren uygulamalarda kullanılabilir.Emlak Konut onaylı üründür.

Şap altı sorunlar

Şap altında ısı yalıtım malzemesi kullanılmadığı durumlarda kullanıcılardan soğuktan ayağımı parkeye dokunduramıyorum tarzı şikayetler gelmekte ve soğuğu kesmek için ekstra ürünler kullanılması gerekmektedir.

Şap altı yalıtım

Isı yalıtım malzemesi seçerken şap altında uygulama kolaylığı olması,ısıl iletkenlik değerinin yüksek olması,nemden etkilenmemesi,depreme dirençli olması,yaşlandırma testinden başarı ile çıkmış olması önemli kriterlerdir.

izobozz keçeler bunun yanı sıra size aynı zamanda ses yalıtımı da sağlayarak tek bir ürün ile tüm yalıtım sorunlarınızı çözmenizde yardımcı olur.

Şap altı ısı yalıtımı uygulama Kolaylığı

Şap altında halı serer gibi uygulanır.Üzerine ayrıca naylon,vb örtmeye gerek yoktur.Kenarı şap kalınlığı kadar yukarı döndürülerek ayrıca bant aşamasından kurtulunur.Üzerinde çok rahat çalışılır.Bozulmaz,parçalanmaz.Firesi yoktur.Esnek yapısı nedeni ile köşelere çok rahat uyum sağlar.İşçilik süresini kısaltır.Kolay kesilir.

Güçlü referanslarımızdan bazıları Nazenin Konakları, Akay Cİty, Aksa Renova Park Evleri,Akfa City,Emlak Konuttur.

Yurt dışında Özbekistan,Kazakistan,Umman,Kuveyt,Litvanya,İngiltere,Kıbrıs,Rusya,

Gürcistan,Irak vb ülkelerde kullanılmaktadır.

şap altı ısı yalıtımı
şap altı ısı yalıtım keçesi

http://www.feltbimarket.com

Talep Formu
close slider

E-posta ve telefonla bilgilendirilmeyi kabul ediyorum.*
Gizlilik Sözleşmesi'ni okudum onaylıyorum.*