disco ses yalıtımı - bar ses yalıtımı

Disco Ses Yalıtımı | Bar Ses Yalıtımı

Fiyat teklifi için bizden mutlaka teklif almanızı öneriyoruz. Uygun fiyattan sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

İletişim;  tel: 444 30 64  mail: info@feltbi.com

RAKİPSİZ

https://www.feltbi.com/wp-content/uploads/2022/04/WhatsApp-Image-2022-04-20-at-17.57.52.jpeg

DİSCO BAR SES YALITIMI eğlence mekanlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan ve bir çok kişinin keyifli vakit geçirmek için gelmiş olduğu alanlardan biri olan bu alanların çevreye gürültü kirliliği yaşatmaması için ses yalıtımı sistemlerinin yapılması gerekmektedir. Mekandan dışarı ses kaçışına müsaade edilmemesi gerektiği gibi ,içerde kalan sesin de kalitesinin yükseltilmesi için yapılır. Yankı, eko ,ses karışıklığı gibi sorunlar içerdeki müşterinin kendisini rahatsız hissetmesine neden olur.

DİSCO BAR SES YALITIMI AMAÇLARI

Disco bar salonları, her ne kadar şehir yaşamından biraz daha uzan yerlerde kurulmuş olsalar da yine de çevreye yayılan sesler, çevre esnaflarını veya oturanları rahatsız edebilir. Bu nedenle salon sahiplerinin ses yalıtımı konusunda en ince ayrıntılara önem vermeleri gerekmektedir. Disco bar ses yalıtımı ile müşterilerinizin eğlencede sınır tanımadan istedikleri gibi eğlenmelerini sağlayabilirsiniz. Duvar, tavan ve zemin ses yalıtımı malzemeleri kullanarak yapılan uygulamalarla artık siz de müşterileriniz de daha rahat edecek.

Disco Bar Ses Yalıtımı Hacim Akustiği  Ne Kadar Önemli

Hacim akustiği, kongre, konferans salonu, bar, cafe,  disco, bar gibi mekanlarda ses kaynağından çıkan seslerin dinleyicilere en doğru biçimde ulaşması için yapılması gereken uygulamalardır. Hacim akustiğinin doğru yapılabilmesi için ölçümler yapılmalı .Çıkan sonuca göre yalıtım işlemlerine başlanmalıdır.

Bar Disco Yalıtımında Kullanılan Malzemeler

Bar Disco Ses İzolasyonunda Kullanılan Malzemeler

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Disco & Bar Ses Yalıtımı
Uygulama Bilgileri

Disco bar ses yalıtımı Hacim Akustiği Malzemeleri

Uygulama öncesi akustik danışmanlarımız mekanı inceleyip gerekli ölçümleri yapar ve uygulama detayları ve kullanılacak ses yalıtım malzemelerini ve akustik çözümleri sizlere sunar uygulama sonrasıda tekrar ölçümler yapılarak işlem tamamlanır.

Akustik keçeler,akustik kumaşlar,akustik kumaş kaplı paneller,akustik süngerler bunların yanı sıra çeşitli görsellik,renk ve doku zenginliği sağlayan Feltbi Hacim akustiği ürünleri ile en doğru çözümleri sizlere sunmaktayız.

Disco bar ses yalıtımı için kullanılan Felbi Dekoratif keçe özellikleri

Dünyamızı ve gezegenimizi korumak için geri dönüşüm malzemeleri kullanmayı tercih etmeliyiz.Feltbi Isı, Ses ve Deprem Yalıtımı yapan keçe duvar kaplaması ,%100 geri dönüşüm malzemesidir.Kalınlığı 3 mm, ısı yalıtım değeri 0.037 ,ses yalıtım değeri tuğla + feltbi 42,3 dB, ses problemlerinizde akustik özelliği sayesinde konfor sağlar,malzememiz nefes alır, kanserojen değildir, Oeko-Tex (bebek kıyafetlerinde bulunması zorunlu olan standart) özellliğine sahiptir, antibakteriyaldir, toz tutmaz, zor alevlenici sınıfındadır, su ile temasında yapısında bozulma olmaz, yüksek yapışma mukavemetine sahiptir, uygulama kolaylığı vardır, uzun ömürlüdür,aynı zamanda geri dönüşüm malzemesidir ve Çevre dostudur, darbeye karşı dayanıklıdır. Deprem direnci sağlar.Deprem esnasında duvarlarınızın dağılmasını engeller. Kısa sürede uygulanması ile size zaman kazandırırken ,boya kokusu,toz-toprak ve uzun süren tadilat derdinden kurtulursunuz.Hayal ettiğiniz görseli duvarlarınıza yansıtırken hem siz hem de ülkenin ekonomisine yapılan yalıtımın katkısı büyük olur.Enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.Gelecek nesillere sağlıklı ve yaşanabilir bir dünya bırakmanıza yardım eder.

Uygulama Fotoğraf ve Videolar

  • Fotoğraf
  • Video
İletişim Bilgileri
BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya
İletişim Bilgileri
BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi

Translate »