Ses Yalıtımlı Kapı

Bazı mekanlar için ses yalıtımı yapılmış olsa da ses yalıtımlı kapı ihtiyacı vardır. Kapılar sesi taşıyan malzemelerden oluşturulmuştur .Ses geçirmemesi önemlidir. Ahşap akustik ses yalıtım kapıları genenlikle ses geçirmez özelliğe sahiptir. Bu kapıların içinde ses yalıtım ve değerleri yüksek malzemeler kullanılmaktadır.Ses yalıtım kapısını özel açık profili ile takım halde kullanılması ses yalıtımı için gereklidir.

Bu kapılar sağlam, fonksiyonel, estetik ve sertifikalara uygun yüksek performansla üretim özelliklerine ve tüm aksesuar seçenekleriyle farklı mekanlarda kulanım avantajına sahiptir.

Ses Yalıtımlı Kapı özellikleri

Tüm RAL renk seçenekleri mevcuttur.

Üç noktadan kilitlenme özellikli

4 + 4= 8 noktadan yangın ve ses yalıtım contalı

4 noktadan duman contalı

Panik barlı

Yangın yönetmeliğine uygun üretim tam yangın yalıtımı ve darbe ve basınca dayanıklı kapılar

Gerçek montaj işlemi ile montajı yapılmaktadır.

Aynı zamanda Yüksek ses yalıtım özelliği ile patentli (sertifikalı) özel üretim yangın ve iç mekân kapıları

Nerelerde Kullanılır?

Sinema,tiyatro salonları,konferans salonları,ses kayıt stüdyoları,çok amaçlı salonlar,televizyon stüdyoları,alışveriş merkezleri gibi mekanlarda kullanılabilmektedir.Ses düzeyindeki değişiklikler ,işitme sorunları yaşanmasın diye yapılmaktadırlar.

Ses Yalıtımlı Kapı Hangi malzemeler kullanılabilir?

İzobozz keçeler,bariyerler,celenit çimentolu ahşap yünü paneller,epdm ses yalıtım bariyerleri kullanılabilir.Kullanılan malzemelerin yangın sınıf ve yangın sırasında duman çıkarmaması önemlidir.Aynı zamanda bu malzemelerin preslenme aşamasında basınca dayanıklılığı ön plana çıkmaktadır.

Çeşitler

Mekanların kullanım amacına bağlı olarak sınırsız renk,modelde tek ve çift kanatlı olmak üzere değişik modellerde alternatifler mevcuttur.

https://www.feltbimarket.com/

kapi3
kapi9-772x1030
kapi8
  • Talep Formu
    close slider

      E-posta ve telefonla bilgilendirilmeyi kabul ediyorum.*
      Gizlilik Sözleşmesi'ni okudum onaylıyorum.*