Call Canter Ofis Akustiği

https://www.feltbi.com/wp-content/uploads/2022/04/callcenter.jpg

Çağrı merkezleri, kurumsal firmaların can damarıdır. Tüm işlemler neredeyse burada yürütülür ve müşteri ile ilişkiler bu odalarda sağlanır. Bu nedenle işlevli bir call center ofis akustiği için odalarının en iyi şekilde hazırlanması gerekiyor. Özellikle de ses yalıtımı konusunda hassas olunması gerekmektedir.

Call Center Ofis Akustiği Önemi

Bir şirkette en çok personelin bir arada bulunduğu yer call center bölümüdür. Müşterilerle birebir görüşmelerde bulunulan bu alanlarda gürültü ve uğultular diğer ortamlara göre çok daha yüksek ve fazla olur. Tabi bunun önüne geçmek ve çözüm üretmek imkansız değil. Akustik paneller akustik ses yutma oranı yüksek dekoratif keçe malzemeler ile hem akustik performansı yüksek aynı zamanda dilediğiniz görselde ürünler ile yapılacak izolasyon bu işlem için yeterli olabilmektedir.

Şirketlerin önemli bir ayağını oluşturan çağrı merkezi odaları, ses yalıtımı ve akustik konusunda en iyi şekilde hazırlanması gereken ve en iyi malzemelerin kullanılmasının şart olduğu yerlerdir.

Call Center ses yalıtımında kullanılan malzemeler;

Paravan, akustik paneller, seperatör ve akustik keçelerdir . feltbi ses ve akustik çözümleri olarak müşterilerimize sunduğumuz çözümler, sizleri memnun edecektir.

Çağrı merkezlerinde sadece duvar, tavan ve zemin ses yalıtımı kullanılmaz. Bunun yanında seslerin birbirine karışmaması için de masalar arası seperatör kullanılır. Bu araçlar sayesinde yan yana olunmasına rağmen seslerin birbirine karışmaması sağlanır ve müşterinin istekleri veya müşteriye söylenenler daha net şekilde ulaştırılır.

Ses emici özelliklere sahip akustik paneller sayesinde işleriniz daha olumlu sonuçlanacak, telefonda müşterilerinize hizmet veya bilgi verirken daha net anlaşılması sağlanacaktır.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Uygulama Fotoğraf ve Videolar

  • Fotoğraf
  • Video
İletişim Bilgileri
BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya
İletişim Bilgileri
BİZİ TAKİP EDİNFeltbi Sosyal Medya

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi

Copyright ©2022 Feltbi. All rights reserved. Powered by Feltbi Biçer Mimarlık & Designed by Feltbi

Translate »