Skip links

Geri Dönüşüm

İzoBOZZ FeltBi ürünlerimizin tamamı geri dönüştürülmüş pet şişelerden üretilmektedir. Pet şişelerden ayrıştırdığımız polyester elyaflar içerisinde hiçbir kimyasal katkı maddesi olmaksızın non-woven teknoloji ile iğnelenerek keçe haline getirilir. Ürünlerimiz uzun ömürlü ve sağlıklıdır.

AR-GE

Sürekli olarak kendini yenilemeyi misyonlarından birisi gören firmamız, her alanda sürdürülebilirlik ve sağlık temel kriterini esas alarak sürekli gelişme sağlamaktadır. Firmamız verimli ve uzun dönemde değer yaratacak sürdürülebilir ürünler hakkında da AR-GE çalışmalarına devam etmektir.

Sürdürülebilir Enerji Kullanımı

Uşak’ta bulunan merkez fabrikamızın çatısı ve kuruluma müsait olan diğer alanlarının tamamı güneş panelleri ile donatılmıştır. Bu sayede üretim için harcadığımız enerjinin tamamını sürdürülebilir enerjiden elde etmekteyiz. Markamız, sizlere ve doğaya verdiğimiz değerin göstergesidir. Daha yeşil günlere beraber ulaşmak için çalışıyoruz.

HEDEF

Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için; %100 geri dönüştürülebilir ürünlerimiz sayesinde çevreye ve insana zarar vermeyecek şekilde hepimizi korumak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çevrenin korunması ve sürdürülebilirliğin sağlanmasına yönelik her türlü çalışmalarda tüm kurum ve kuruluşlar ile iş birliği içinde olmayı sizlere taahhüt ederiz.